Portal FCKP
ForumProfilPomocSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownload

Strona Główna Forum FCKP
Forum Dyskusyjne Fiat Coupe Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
oCoupacja 2010 - wyjaśnienie, przeprosiny i takie tam..
Autor Wiadomość
DESANT 
KLUBOWICZ FCKP
Mr.Prostak :)

Auto: jest... 2.0 20VT+
Wysłany: 2010-06-06, 5:07 pm   oCoupacja 2010 - wyjaśnienie, przeprosiny i takie tam..

Chciałbym bardzo gorąco przeprosić Wszystkich zlotowiczów za organizacyjny chaos, brak informacji, brak organizatora, obsługę ośrodka, i za tą nieszczęsną historię z lotniskiem.. Jedyne za co nie przepraszam to pogoda...
Generalnie w nie miałem szans być na zlocie od początku, co uniemożliwiło mi zapanowanie nad wszystkim, i ogarnięcie wszelkich problemów które powstawały w trakcie zlotu..
Mimo szczerych chęci nie wszytko da się załatwić telefonicznie.
Na lotnisko nie jestem w stanie nic poradzić. Było załatwione, dograne, obiecane.. W piątek dostali tel z BOR'u że lotnisko ma być w sobotę do ich dyspozycji. I to przez to szlag trafił naszą 1/4 mili.. Szkoda tylko że gość z którym się umawialiśmy nie zadzwonił w piątek, bo może udało by się coś jeszcze zorganizować...
O ośrodku już nie będę pisał.. Szkoda słów..
Chciałbym jeszcze raz ogromnie podziękować DAMAGOWI, który ogarnął wszytko na miejscu, i tak na prawdę to dzięki niemu zlot nie okazał się totalną klęską. Wielkie brawa i przeprosiny że Cię w to wkopałem..
Drugą osoba której należą się podziękowania, to RADEK.. Który dzielnie starał się zapanować nad chaosem i i waszą niesubordynacją, starając się Was zdyscyplinować, co jak wiadomo jest praktycznie niewykonalne....

Tyle w kwestii zlotu..
Teraz jeszcze jedno.
Składam rezygnację z funkcji rzecznika FCKP. I jednocześnie informuję iż był to mój ostatni zlot który zorganizowałem.. W przyszłym roku zostawiam to innym, którzy być może zrobią to lepiej i taniej.. I bliżej. Może PLONA, CONIO...

Będąc przy CONIU, chciałbym tylko wyrazić swoje spostrzeżenie że jako jedyny przynosi wstyd klubowi na wszelkich zlotach jakie organizujemy... Nie wiem co by należało z tym zrobić, ale najprościej będzie jak dostanie zakaz picia na zlotach..
To tyle..
Jeszcze raz przepraszam i dziękuję Wszystkim za przybycie i fantastyczna atmosferę, która przynajmniej częściowo zrekompensowała tą ogólną porażkę...

CentoAga 
Forum Master

Auto: 2.0 16V & 1.8 16
Wysłany: 2010-06-06, 5:22 pm   Re: oCoupacja 2010 - wyjaśnienie, przeprosiny i takie tam..

DESANT napisał/a:
Chciałbym bardzo gorąco przeprosić Wszystkich zlotowiczów za organizacyjny chaos, brak informacji, brak organizatora, obsługę ośrodka, i za tą nieszczęsną historię z lotniskiem.. Jedyne za co nie przepraszam to pogoda...
Generalnie w nie miałem szans być na zlocie od początku, co uniemożliwiło mi zapanowanie nad wszystkim, i ogarnięcie wszelkich problemów które powstawały w trakcie zlotu..
Na lotnisko nie jestem w stanie nic poradzić. Było załatwione, dograne, obiecane.. W piątek dostali tel z BOR'u że lotnisko ma być w sobotę do ich dyspozycji. I to przez to szlag trafił naszą 1/4 mili.. Szkoda tylko że gość z którym się umawialiśmy nie zadzwonił w piątek, bo może udało by się coś jeszcze zorganizować...
Chciałbym jeszcze raz ogromnie podziękować DAMAGOWI, który ogarnął wszytko na miejscu, i tak na prawdę to dzięki niemu zlot nie okazał się totalną klęską. Wielkie brawa i przeprosiny że Cię w to wkopałem..
Drugą osoba której należą się podziękowania, to RADEK.. Który dzielnie starał się zapanować nad chaosem i i waszą niesubordynacją, starając się Was zdyscyplinować, co jak wiadomo jest praktycznie niewykonalne....

Tyle w kwestii zlotu..
Teraz jeszcze jedno.
Składam rezygnację z funkcji rzecznika FCKP. I jednocześnie informuję iż był to mój ostatni zlot który zorganizowałem.. W przyszłym roku zostawiam to innym, którzy być może zrobią to lepiej i taniej.. I bliżej. Może PLONA, CONIO...

Będąc przy CONIU, chciałbym tylko wyrazić swoje spostrzeżenie że jako jedyny przynosi wstyd klubowi na wszelkich zlotach jakie organizujemy... Nie wiem co by należało z tym zrobić, ale najprościej będzie jak dostanie zakaz picia na zlotach..
To tyle..
Jeszcze raz przepraszam i dziękuję Wszystkim za przybycie i fantastyczna atmosferę, która przynajmniej częściowo zrekompensowała tą ogólną porażkę...

dziekujemy za zlot, fajnie ze udalo CI sie wpaść.
wpadki przytrafiaja sie zawsze :???:
mam nadziej ze zmienisz zdanie co do organizaji i reygnacji :(
"Jeśli czasami spotkamy się z nim na ulicy, to podziwiajmy go i bezwzględnie nie próbujmy się ścigać, a wpatrując się w tylne światła znikającego Fiata Coupe, pomyślmy, że to wspaniały kawałek historii motoryzacji"

Adrianoo 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Fiat Coupe 20VT
Wysłany: 2010-06-06, 6:40 pm   

Desant nie rezygnuj :!: :wink:

michael 
Advanced Forum User

Auto: 20VT LE / AVANTIME
Wysłany: 2010-06-06, 6:58 pm   

Ja uważam że jedynye które nie wyszło to lotnisko na które nie miałeś żednego wpływu. Może to i lepiej bo chociaż nikt nie popsuł qpety. Co do braku czasu i nie mocy bycia z nami od początku to poprostu życie, praca i takie tam - wszyscy to doskonale rozumiemy, ale na litośc boską nie rezygnuj z tej funkcji, bo to będzie totalna masaka. Dzięki że udało Ci się wpaś nawet na dwa dni.
Moim zdaniem zlot był udany, pogoda dopisała i miło było zobaczyc wszystkich. OBY TAK DALEJ.

Rafał M 
Forum King

Auto: ex Coupe /LE 1.8 16V
Wysłany: 2010-06-06, 7:14 pm   

Nie przesadzaj Desant, nie masz za co przepraszać. Gdyby nie Ty, zlot w ogóle by się nie odbył. A tak, to na Mazurach było świetnie, większość dobrze się bawiła i zapamięta ten wyjazd na bardo długo. A Łukanio, któremu padło turbo w zielonej, albo Centomaniak, który miał powódź w Coupecie w trakcie dojazdu na zlot, to już na pewno go zapamiętają.

Pierwszy raz od paru lat mieliśmy bajkową pogodę na całym zlocie, która zrekompensowała nam wszystkie inne rzeczy i niedogodności. Spotkaliśmy się ponownie naszą wielką rozkrzyczaną zgrają. Dzięki pogodzie nie było siedzenia po domkach, tak, jak na "deszczowych" zlotach, tylko bawiliśmy się wszyscy w kupie - a zabawa była przednia ;ha

Dziękuję Wam klubowicze za to, że jesteście. Dziękuję Ci Desant, że zorganizowałeś zlot, dzięki czemu mogłem wyrwać się z codzienności, żeby się pobyczyć i wreszcie wypocząć (choć zlot FCKP trudno nazwać wypoczynkiem :b ). Dzięki Damag za wszystko co dla nas na miejscu zrobiłeś i przede wszystkim za to, że zadbałeś o napitek dla spragnionych i strawę dla zgłodniałych. Dzięki Radek skarbniku, za organizację i ogarnianie. Dziękuję też Ci serdecznie Pininka, za wyświadczenie wielkiej przysługi i podrzucenie mojej kruszynki do Krakowa.

Jak dla mnie zlot udany, a kto nie był, niech żałuje, bo sporo się działo. A lotnisko nie zając, nie ucieknie, nie mieliśmy po prostu szans z BORem i tyle. Przejęli obiekt i nie było dyskusji. Jak nie w tym roku, to za rok się uda. Mamy przynajmniej rezerwę budżetową teraz.
Ostatnio zmieniony przez Rafał M 2010-06-06, 7:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  

damag 
Zarząd FCKP
P1 DAMAG

Auto: LE 725 :)
Wysłany: 2010-06-06, 8:14 pm   

Rafał M napisał/a:
Mamy przynajmniej rezerwę budżetową teraz.

Za rok dołoży się kaskę to będzie na pomiar 1/4 lub tor w Poznaniu .

Desancik następny zlot trzeba zrobić w miejscu gdzie otrzymasz więcej pomocy od klubowiczów w organizacji zlotu .
Na mazurach nie miałeś tej pomocy a i tak zlot wyszedł super .
Poza tym wszyscy tylko Ciebie słuchają :-D
Ostatnio zmieniony przez damag 2010-06-06, 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Ewcia 
Forum Master

Auto: PLUSica 20VT 2000r.
Wysłany: 2010-06-06, 8:20 pm   

hmm..mimo różnych przygód... :evil:

Atmosfera między nami to jest to, na co opłaca czekać się cały rok.... i chyba to jest najważniejsze !!! więc "niech Pan nie marudzi"drogi Desancie

i tak nikt nie przyjmie tej rezygnacji, czy to Ci się podoba czy nie :b

Adrianoo 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Fiat Coupe 20VT
Wysłany: 2010-06-06, 8:26 pm   

Dokładnie Damag ma racje, przy załatwianiu wszystkiego powinny być zawsze co najmniej 2 osoby albo i 3 aby w razie jakiegoś losowego wypadku, że organizatora nie ma, to jest zastępca, który wie wszystko... Ja jestem za opcją organizacji zlotu gdzieś w okolicach Poznania, więcej powiem już nawet mam jeden ośrodek w którym ja byłem 3 razy i mogę chętnie pomóc pojeździć i pozałatwiać wszystko razem z Desantem...

A wracając do tego zlotu, to Desancie Kochany, to już nie Twoja wina, że pani w recepcji okazała się k**** i nie chciała nam w niczym pomóc, nawet nie pozwoliła abym podjechał autem pod ognisko aby załatwić muzę z auta, bo ona za wjechanie na trawę przewiduje 200zł kary i możliwość odholowania auta... Ośrodek jak na tą kaskę był spoko i nie można się przyczepić do jakość domków :b

Naprawdę DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ZAJEBISTY ZLOT, JA BYŁEM PIERWSZY RAZ W SZEREGACH FCKP I POWIEM SZCZERZE, ŻE JUŻ CZEKAM NA BORKI Z NIECIERPLIWOŚCIĄ :wink:

pininka 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Coupe 1.8 16v
Wysłany: 2010-06-06, 9:31 pm   

Zlot naprawdę zajebisty, )!) Dzięki wszystkim organizatorom. Desant nie masz za co przepraszać bo naprawdę było git. Wyścigi na dziko miały swój urok, dzięki mniejszej grupie ludzi mogliśmy się lepiej poznać, atmosfera bezcenna, szkoda tylko że to wszystko tak krótko trwa. :(

Conio 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: 20VT Scots Green 388
Wysłany: 2010-06-06, 10:14 pm   

Po naszej rozmowie telefonicznej stwierdziłem, że nie ma sensu dalsze moje uczestnictwo w klubie. Byłem w klubie 8 lat, nawiązałem wiele przyjaźni, wszystkim dziękuję za wspólne chwile. Szkody spowodowane przez mojego kolegę pokryję przelewem. A zepsucie gaśnicy na jednym ze zlotów, o które mnie bezpodstawnie oskarżasz nie było moim dziełem. Dobrze byłoby mieć na to dowody.

Jak wynika z postów ze zlotu zadowoleni są wszyscy oprócz ciebie, myślę więc, że zostałem twoim kozłem ofiarnym. Przegiąłeś. THE END

DESANT 
KLUBOWICZ FCKP
Mr.Prostak :)

Auto: jest... 2.0 20VT+
Wysłany: 2010-06-06, 10:17 pm   

Conio napisał/a:
A zepsucie gaśnicy na jednym ze zlotów, o które mnie bezpodstawnie oskarżasz nie było moim dziełem.
Conio napisał/a:
że zostałem twoim kozłem ofiarnym.
;hmm

damag 
Zarząd FCKP
P1 DAMAG

Auto: LE 725 :)
Wysłany: 2010-06-06, 10:40 pm   

Conio napisał/a:
nie ma sensu dalsze moje uczestnictwo w klubie

Conio daj na luz , jesteś klubowym dinozaurem i zostań nim nadal :-D

Pola102 
Forum Master

Auto: ...
Wysłany: 2010-06-06, 10:50 pm   

Oj chłopaki, ale kombinujecie...
Było cudnie i oby tak było przy okazji każdego naszego spotkania :-D

Desant -organizować nie musisz, czas zeby ktoś pomógł, wyręczył a tobie należy się odpoczynek
ale rzecznikiem pozostań -proszę Cię o to ja -Pola102
brawa dla Damaga, Radka i wielu innych którzy utrzymali wszystko w "coupie"

wrzućcie na luz Kochani

P@bLO 
Członek Zarządu FCKP
Broom YELLOW

Auto: ŻÓŁTE 20vT i AR159SW
Wysłany: 2010-06-06, 11:29 pm   

Zlot był super.. pomimo jakiś "problemów" bawiliśmy się wspaniale, bo przecież chodzi o to żeby się spotka, pogadać, posiedzieć, trochę wypić i się integrować na żywo a nie za pośrednictwem internetu... dla mnie ten zlot był pierwszym ZLOTEM i nie czuję się zawiedziony... a wręcz przeciwnie.. razem z Darią dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę.

Desant odwaliłeś kawał dobrej roboty, a wszystkiego nie da się przewidzieć, nie masz szklanej kuli, żeby wiedzieć czy coś pójdzie po myśli czy nie.. są czasami takie problemy, których nie da się przeskoczyć.
A przede wszystkim nie masz za co przepraszać bo mimo wszystko dałeś radę ogarnąć zlot, oczywiście z pomocą, ale moim zdaniem zawsze pomoc powinna być bo to nie jest robota dla jednej osoby.
A co jeszcze ważne to walczyłeś o nas zaciekle dzisiejszego dnia i za to Ci wielkie pokłony ;)

A na końcu chciałem powiedzieć wszystkim.. Do zobaczenia w BORKACH ;)

P.S. Spilman "Niech Pan nie marudzi... "
2.0 20VT, Garrett GT3071r. .86 A/R, Wtryski 650cc BOSCH, regulator 3,8bar, Warbro GSS 341 w baku + BOSCH 044 in line, AEM 30-3300, zegary Innovate, Ecumaster EMU, kute korby Techno5, kute tłoki Wossner, wydech i DP 3", FMIC 450x300mm, głowica "Stage3", Helix organiczny
Fiat Coupe 20V Turbo KLIK i Skoda Superb III L&K 2.0 TDI DSG 4x4 190KM

osecik 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: 2.0 16VT+
Wysłany: 2010-06-06, 11:49 pm   

Mam wrażenie że zaczynacie szukać winnych za drobne niepowodzenia, które tak prawdę mówiąc w większości to tzw. "siła wyższa" której nie byliśmy w stanie przeskoczyć.
A najważniejsze w tym wszystkim chyba jest to, że mimo tych niedociągnięć itd uważam zlot za udany.
Była piękna pogoda i świetna atmosfera, każdy spędzony czas z tak wspaniałymi ludźmi jest na wagę złota.
Więc proszę Was, ochłońcie trochę a wszystko będzie dobrze.

ps. Wielkie brawa dla Damaga, Radka i Desanta za zorganizowanie tego wszystkiego.
Dzięki chłopaki

Mariusz Roguski 
FORUM ADMIN

Auto: 159
Wysłany: 2010-06-07, 12:19 am   

DESANT napisał/a:
Składam rezygnację z funkcji rzecznika FCKP.

...tylko kto ją przyjmie sie pytam ? :-D

Desanciku, w takich imprezach nie wszystko zależy od nas i nie na wszystko mamy wpływ jeśli chodzi o sprawy organizacyjne.. także nie ma co dramatyzować.. bo nie było jeszcze zlotu, na którym wszystko by było po naszej myśli.. taki to już urok takich imprez i trzeba brać to pod uwagę zanim zacznie się wogóle załatwiać cokolwiek.. Oczywiście warto wyciągnąć wnioski na przyszłość, by było lepiej..

Odnośnie Conia to chyba wszyscy już zdążyli przywyknąć do jego mega imprezowego podejścia do spotkań klubowych.. no nieraz jakąś lampę zbije czy barierkę złamie, ale to nie jest koniec świata i w gruncie rzeczy fajny z niego gość wnoszący trochę urozmaicenia w klubie.. Osobiście nie robiłbym z tego sprawy, tym bardziej, że Conio to swój człowiek, który na pewno zadba o naprawę ewentualnych szkód jakie udało mu się poczynić.. :)

Kurcze, jak ja Wam zazdroszczę.. To był pierwszy zlot fckp, na który nie byłem w stanie dotrzeć.. ale mam nadzieję, że ostatni.. :)
Alfa Romeo 14 1,9 JTD
Fiat X/19

Piotr20VT 
Forum Master

Auto: 20VT, 328 Ci e46
Wysłany: 2010-06-07, 7:45 am   

kurde bylem tak bilsko. moglem zajechac :(

swierku 
Advanced Forum User

Auto: 20VT LE 870
Wysłany: 2010-06-07, 7:50 am   

nie wazne miejsce ani warunki
nie wazna pogoda
nie wazne lotniska
nie wazne niemila i nie wspolpracujaca obsluga naszej noclegowni
nie wazne ze ktos tam cos narozrbial (chociaz tak nie bylo)

Wazne jest na jedno

Wspolny cel=spotkanie sie w jednym miejscu.

Nigdy nie bedzie mozliwoscia wszystkim dogodzic bo zawsze komus sie bedzie cos nie podobac i na to juz poprostu rady nie ma.

Co do zlotu byl naprawde REWELCYJNY.

Po pierwsze Desant nie masz za co przepraszac.Trzeba docenic to ze chcialo ci sie ruszyc 4 litery w piatek grubo po polnocy.

Naprawde Radek Damag Oset z Pola dali sobie swietnie rade i nie bylo zadnego chaosu niedomowiem itp rzeczy.

;pyfko ;pyfko ;pyfko )!)
Dziekuje wszystkim za mozliwosc udzialu i spotkania wszystkich w jednym miejscu. )!)

)!) za zlot ;pyfko

Pola102 
Forum Master

Auto: ...
Wysłany: 2010-06-07, 8:22 am   

swierku napisał/a:
Radek Damag Oset z Pola

i Madu z Nadią :-D

w zasadzie wszyscy robili co mogli, ale wiadomo że Radek i Damag mieli najwięcej zajęć i chwała im że dali radę :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Pola102 2010-06-07, 8:24 am, w całości zmieniany 1 raz  

hatszepsut 
Young Forum User

Auto: Fiat Barchetta
Wysłany: 2010-06-07, 8:40 am   

A ja dziękuję organizatorom wg. mnie spisaliście się na medal.
Lotnisko siła wyższa, co zrobić ....a co się odwlecze....
Atmosfera przednia. )!)
Świetnie spędziłam z Wami czas i oderwałam się od codzienności.

Bardzo Wam dziękuję!

;pyfko

PS: w moim domku były jakieś myszy, chomiki i gadające żaby "komm, komm" ;skik
Dzięki współlokatorzy ;pyfko

CentoAga 
Forum Master

Auto: 2.0 16V & 1.8 16
Wysłany: 2010-06-07, 9:01 am   

hatszepsut napisał/a:
, chomiki i gadające żaby "

chomik to nawet całkiem wypasiony był ;ha
"Jeśli czasami spotkamy się z nim na ulicy, to podziwiajmy go i bezwzględnie nie próbujmy się ścigać, a wpatrując się w tylne światła znikającego Fiata Coupe, pomyślmy, że to wspaniały kawałek historii motoryzacji"

Radek 
Członek Zarządu FCKP
Skarbnik

Auto: ......
Wysłany: 2010-06-07, 9:47 am   

Dla mnie zlot był super, pogoda wspaniała, atmosfera na zlocie taka jak powinna być. Było nas w tym roku dużo mniej niż zwykle, ale uważam, że miało to swoje plusy.. wszyscy lepiej się poznali, nie robiły się grupy tak jak to już kiedyś bywało.

Co do ośrodka to niestety ale obsługa miała bardzo dziwne podejście do klienta, tak jak by robili to wszystko za karę. Przynajmniej śniadania i wygląd ośrodka w dzień (bo w nocy to ciężko było dostrzec czubek własnego nosa ;) )zrekompensował trochę zachowanie pani z recepcji.

Lotnisko.. no cóż siła wyższa.. z BOR-em się nie wygra. Z drugiej strony brak lotniska spowodował zmianę planów i ciekawe spotkanie z motocyklistami... ojjj było na co popatrzeć.

w/g mnie tylko ten dzień, którego miały być wyścigi zrobił troszkę zamieszania w tym co było zaplanowane, ale nikt nie miał na to wpływu a zwłaszcza Desant, który cały czas bierze wszystko za bardzo do siebie. Wszystkie inne wycieczki i atrakcje, które Desant zaplanował odbyły się, a to zamieszanie jakie temu towarzyszy występuje na każdym zlocie i gdyby wszystko odbywało się tak spokojnie to nie było by czego wspominać.

Desant "nie marudź" o rezygnacji. Wszystko było załatwione tak jak powinno a na brak chęci do współpracy ze strony ośrodka czy lokalu w Mrągowie nie mogłeś mieć wpływu.

Conio, a Ty nie rezygnuj ... kto nam będzie śpiewał "jabłuszka" :wink:

Łukasz 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: FC 16VT i FC 20VT+
Wysłany: 2010-06-07, 10:03 am   

DESANT napisał/a:
Składam rezygnację z funkcji rzecznika FCKP. I jednocześnie informuję iż był to mój ostatni zlot który zorganizowałem.

Na to nigdy się nie zgodzimy.

Zlot uważam za bardzo udany. Wszystkie problemy jakie wynikły na zlocie, nie były z winy organizatorów, tylko jakiś jeb...tych ludzi, albo BORu.
Najważniejsza na zlocie jest atmosfera, której akurat nie da się zamówić. Mieliśmy wspaniałą ekipę, świetnie się bawiliśmy, więc na co tu narzekać. :-D

www.lifters.pl

SYSTEm. 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Blue Hunter
Wysłany: 2010-06-07, 10:32 am   

My (Monika , Ja i Łukasz) dojechaliśmy szczęśliwie w sumie 7h jazdy (z tego godzinę czekania na obiad w knajpie przed Łomżą, zapewne Łukasz i Jagoda mogą coś powiedzieć na temat niekompletnej porcji pierogów i pogoni za kurą po podwórku z której ponoć był rosół. :lol: )

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW ZLOTU
(DESANTA, RADKA, DAMAGA oraz INNYCH - przepraszam jeśli kogoś pominąłem).
Fantastyczna impreza za która bardzo dziękujemy, pogoda rewelacyjna, mnóstwo atrakcji. Świetnie się bawiliśmy, miło było WAS wszystkich znowu zobaczyć i wspólnie biesiadować V))

V)) V)) V))

Nie będę się rozpisywał na tematy które są wyżej poruszane, bo zgadzam się z większością moich przedmówców. Niebawem wrzucę jakieś fotki.

pozdro i do zobaczenia w BORKACH.

ps1. Podziękowania dla Hati, Chomika, Pininki i Konrada za przejażdżkę lokalnym promem ;noo

ps2. Conio nie ma co się fochać i nie rób jaj z tymi wielkimi zejściami ze sceny ;pyfko ;pyfko
ps3. Ja mam WYJEB...E na zachowanie Pani z Ośrodka ;noo ;noo ;noo ;rad
Ostatnio zmieniony przez SYSTEm. 2010-06-07, 10:33 am, w całości zmieniany 1 raz  

spencer75 
Forum King

Auto: będzie ...
Wysłany: 2010-06-07, 11:51 am   

Eee tam Desant coś z wiekiem się coraz marudniejszy robisz ...

Weź pod uwagę, że w tym roku mieliśmy niecodzienną sytuację organizacyjną:
zlot w totalnym (kadrowo) picidówku,
Ty nie mogłeś być od początku,
prezes po raz pierwszy w życiu nie dojechał,
a i tak znalazły się wspaniałe osoby, które pociągnęły ten "wózek". )!)

Zrobi się następnego zlota gdzieś w wielkim mieście, z dużą ekipą to się wszystko uda bez problemu. 8)

Kasa została to może faktycznie Tor Poznań albo Miedziana Góra ? ;hmm

Tak więc: Nie bierz do głowy chłopaku ! :)

DjNeo666 
Advanced Forum User

Auto: Fiat coupe 2.0T
Wysłany: 2010-06-07, 12:13 pm   

jak szalec to szalec ja bym chcial byc raz w zyciu na tym torze poznan :) byloby super

Spilman 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: 20VT Limited Edition
Wysłany: 2010-06-07, 10:26 pm   Re: oCoupacja 2010 - wyjaśnienie, przeprosiny i takie tam..

DESANT napisał/a:

Tyle w kwestii zlotu..
Teraz jeszcze jedno.

To tyle..

"niech Pan nie marudzi..." :b

Beatles 
Forum King

Auto: 20vt/AR156/
Wysłany: 2010-06-07, 11:01 pm   

Znaszej strony chciałem podziękować wszystkim za zaje..tą zabawe , super atmosfere i extra przygody ,które wynikały z zrządzenia losu a nie z ze złej organizacji
Generalnie chwała wszystkim organizatorom za trud włożony w zorganizowanie imprezy (wiem co mówie ) ;rad ,
Desant - rezygnacja odżucona :mrgreen:
Conio - nie marudż ;pyfko
pani z recepcji ;kro
Jeszcze raz powtażam imperzak była super !!! dzięki !!!

Radicz 
Król Podziemia
Użytkownik Nieaktywny

Auto: 20V
Wysłany: 2010-06-07, 11:19 pm   

Beatles napisał/a:
pani z recepcji ;kro

Mistrzu!!! ;noo ;noo ;noo

Ja również dziękuję za super zlot. Wiele przygód, wiele rozmów i... twórczych opinii 8)

Pozdrawiam, Radicz.

Zanio 
Forum Master

Auto: 16VTurbo
Wysłany: 2010-06-24, 10:54 pm   

Podziękowania za zlot, dla mnie był niebywale udany,mój pierwszy zlot ...w końcu można było poznać na żywo wszystkie osoby ,które jedynie ze zdjęć się kojarzyło.

Od razu poczuło się atmosferę ,zaraz po wjeździe do ośrodka niebywały klimat....odgłos furek i całe to zamieszanie ,poszukiwanie domku w ciemnościach hehe ,nawet o pogodzie się zapomniało i późnej porze.Fajnie było zejść na ognisko i zapoznawać każdą osobę z osobna:)),nie bywała atmosfera.Dzięki tym kilku przypadkom które nie były niczyją winą a zwłaszcza nie Desanta:) , jedynie ubarwiły tego roczny zlot i pozwoliły bardziej skupić się na rozmowie i zapoznawaniu ludzi...Nie pominę Conia kawalarza ,któremu humor dopisywał non stop w szczególności jak się zgubiliśmy po drodze na lotnisko bez mapy i nawigacji ,ale co tam pełna improwizacja i jakoś dotarliśmy hehe. Coniu napisz do mnie mam fajne fotki z Tobą w tle ,ale nie wiem czy wklejać :b :b

Świetna atmosfera na zlocie i bardzo życzliwi ludzie ,dziękuje wszystkim za miłe wprowadzenie w szeregi ,,FCKP" :mrgreen: i do zobaczenia w Borkach ;pyfko

Odpowiedz do tematu